Kontakta oss

Kontakta oss

Kontakt

Eddima Teknik AB
Industrigatan 15
602 23 Norrköping
Telefon: 011-23 13 70
Fax: 011-23 13 89
info@eddima.se

Företagsledning

2-copy
Börje Jonsson
VD
Tel: 011- 23 13 73
borje.jonsson@eddima.se

3-copy Dick
Dick Jonsson
Teknik och projektledning
Tel: 011- 23 13 71
dick.jonsson@eddima.se

4-copy Eddy
Eddy Jonsson
Behörig elinstallatör.
Optoteknik/Arbetsledning
Tel: 011- 23 13 72
eddy.jonsson@eddima.se

Ekonomi

Malin_C2
Malin Carlsson
Ekonomi
Tel: 011- 474 56 04
malin.carlsson@eddima.se

malin
Malin Jonsson
Civ. ing.
Ekonomi Eddima Förvaltnings AB
malin.jonsson@eddima.se

Arbetsledning

5-copy Göran
Göran Malmqvist
Projektledare.
Arbetsledning Opto, stadsnät
Tel: 011- 23 13 74
goran.malmqvist@eddima.se

Jens-copy
Jens Linderholm
Arbetsledning Data, Linköping
Tel: 011- 23 13 86
jens.linderholm@eddima.se


Tommy Essén
Arbetsledning Data, Norrköping
Tel: 011- 23 13 77
tommy.essen@eddima.se


Christoffer Sifvenius
Arbetsledning El/Data, Norrköping
Tel: 011- 23 13 78
christoffer.silfvenius@eddima.se

Elektriker, svagströmsmontörer och fibermontörer

Fredrik Jakobsson
Serviceelektriker.
Installation/Tele/Data
Tel: 011- 23 13 76
fredrik.jakobsson@eddima.se

Dennis Persson
Svagströmsmontör. Tele/Data/Opto
Tel: 011- 470 74 94
dennis.persson@eddima.se

Tommy Douhan
Servicemontör.
Tele
Tel: 011- 470 74 98
tommy.douhan@eddima.se

Mattias Carlsson
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 474 56 02
mattias.carlsson@eddima.se

Niclas Lindén
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 23 13 83
niclas.linden@eddima.se

Kalle Fransson
Svagströmsmontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 470 74 92
kalle.fransson@eddima.se

Ludwig Börjesson
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 474 56 08
ludwig.borjesson@eddima.se

Per Svegéus
Svagströmsmontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 474 56 09
per.svegeus@eddima.se

Marcus Ahlgren
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 474 56 06
marcus.ahlgren@eddima.se

Jacob Hjorth
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 470 74 97
jacob.hjorth@eddima.se

Kim Patriksson
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 474 51 02
kim.patriksson@eddima.se

Alexander Lennartsson
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 470 74 90
alexander.lennartsson@eddima.se

Philip Borg-Arnholm
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 23 13 81
philip.borgarnholm@eddima.se

Victor Lilja
Svagströmsmontör.
Tele/Data
Tel: 011- 23 13 87
victor.lilja@eddima.se

Andreas Karlsson
Svagströmsmontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 470 74 91
andreas.karlsson@eddima.se

Conny Nilsson
Svagströmsmontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 23 13 79
conny.nilsson@eddima.se

Olle Ögren
Svagströmsmontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 470 74 96
olle.ogren@eddima.se

Mats Skärnell
Servicemontör.
Tele
Tel: 011- 474 56 07
mats.skarnell@eddima.se

Tobias Andersson
Servicemontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 23 13 88
tobias.andersson@eddima.se

Olle Ristenstrand
Servicemontör.
Tele/Data
Tel: 011- 470 74 93
olle.ristenstrand@eddima.se

Emil Cupan
Servicemontör.
Tele/Data
Tel: 011- 474 56 03
emil.cupan@eddima.se

Jessi Andlinder
Servicemontör.
Tele/Data
Tel: 011- 474 51 01
jessi.andlinder@eddima.se

Patric Kindahl
Servicemontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 470 74 95
patric.kindahl@eddima.se

Markus Vildeskog
Servicemontör.
Tele/Data/Opto
Tel: 011- 23 13 84
markus.vildeskog@eddima.se